שאלון
בדיקת זכאות
החזרי מס

משרד הנהלת חשבונות ברחובות – מס נטו

כל עסק זקוק למנהל חשבונות או רואה חשבון, בכדי להתנהל נכון.  ממש כשם שישנם עורכי דין המתמחים בסוגיות משפטיות שונות, כך רואי החשבון ויועצי מס הם אלה שמייצגים את לקוחותיהן מול מס הכנסה . מומלץ כי משרד מנהל החשבונות יהיה קרוב לבית העסק, כך שקל יהיה להגיע כמה פעמים בחודש או לקבלת ייעוץ. אם בית העסק שלכם נמצא בעיר רחובות, מומלץ למצוא משרד הנהלת חשבונות ברחובות, כך שתוכלו להתנהל נכון ובקלות. ישנן הטבות שונות והוצאות מוכרות שמנהלי החשבונות יודעים כיצד להזדכות וכן, החזרי מס המגיעים לבעלי העסקים מדי שנה.

מנהלי החשבונות, אינם מטפלים רק בעצמאים או תאגידים וחברות, כי אם גם שכירים זקוקים לייעוץ והטבות שונות, כגון החזרי מס לשכירים. קשה להתנהל באופן עצמאי מול רשויות המס ואילו רואי החשבון או מנהלי החשבונות, חוסכים בירוקרטיה רבה, כך שאם תשלמו בכל חודש סכום זניח יחסית, הרווח יהיה גבוה יותר וכן, תתרוצצו פחות. ניתן לקבל טיפים רבים לניהול העסק, תכנית עסקית שניתן יהיה לקבל מיועץ המס או מנהל החשבונות, כך שההתנהלות תהיה נכונה. תוכלו לקבל ייעוץ מקיף לגבי מס הכנסה, מע"מ והביטוח הלאומי.

הנהלת חשבונות ברחובות ע"י חברת מס נטו

פתחתם עסק חדש ברחובות? – חפשו המלצות לגבי משרד הנהלת חשבונות ברחובות 

כל בית עסק או אפילו עוסק פטור, חייב להגיש בכל שנה דו"ח שנתי, עוסק מורשה או חברה, חייבים להגיש דו"ח למע"מ בכל חודשיים ולשלם את המקדמות על פי ההכנסה של בית העסק. כל בית עסק, עוסק פטור ולעיתים שכירים המרוויחים משכורות גבוהות יחסית, חייבים להיות תמיד עם האצבע על הדופק, על מנת להתנהל נכון מול הרשויות ובית העסק שלהם שיהיה רווחי. ישנם החזרים נוספים ממס הכנסה כמו החזר מס לליקויי למידה. כאשר ילד במשפחה, מוגדר כסובל מלקות למידה חמורה, כגון בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות או נטול יכולת, מי שיהיה זכאי להחזר זה, יהיו הורי הילד לקוי הלמידה.

בגלל הבירוקרטיה בישראל והחוקים השונים המתחדשים ברשויות, אנשים רבים אינם יודעים על ההחזרים המגיעים להם בכל שנת מס, ממס ההכנסה. אם אתם בעלי עסק ומעוניינים לדעת מה ההחזרים שמגיעים לכם, טוב יהיה לנהל את כל הניירת של רשויות המס בידי ידיים טובות כמו משרד הנהלת חשבונות ברחובות. לפעמים ישנה דילמה לבעלי העסקים השונים, אם לשכור את שירותיו של משרד הנהלת חשבונות, או שאולי רואה חשבון. יש לדעת כי שירותיו של רואה חשבון יהיה יקר יותר ממנהל חשבונות, אך לרוב חברות ותאגידים יהיה משתלם להם יותר להשתמש בשירותיו של רואה חשבון.

 

כיצד רואה החשבון דואג לאינטרסים של לקוחותיו?

יועצי המס ורואי החשבון, דואגים ללקוחותיהם עבור החזרי מס המגיעים להם בכל שנה וזאת על פי הדו"ח השנתי שיגיש בכל סוף שנת המס. בקשה עבור החזר מס ברחובות, נעשית ע"י יועץ המס שמתמחה בנושא זה. הכסף יגיע אליכם ישירות לחשבון. חשוב כי תהיה לכם כימיה עם יועץ המס היות והוא זה שידאג לאינטרסים שלכם, אם לנקודות הזיכוי, החזרים של הוצאה מוכרת והטבות מס שונות. ייעוץ של רואה החשבון הא הדבר החיוני ביותר לבית העסק או החברה ולכן, יש להישמע להוראותיו של רואה החשבון שלכם.

כל בעל עסק או חברה, מכיר בעובדה, כי יועץ מס ברחובות, יעניק את הייעוץ המקצועי שהוא יהיה שווה מאוד לכל בעל עסק. בכל חודש, יש להגיש את הקבלות בזמן ובסוף כל רבעון שנתי, יש להגיש את הדוחות למס הכנסה באמצעות יועץ המס. ראשית לפני הגשת דוחות אלה, רואה החשבון עובר על הניירת, כך שהם יהיו מוכנים להגשה. מי שייצג אתכם ברשויות מס, יהיה כמובן רואה החשבון שלכם.

יועצי המס, מבינים בכל סוגי המיסוי וגם במיסוי מקרקעין. אנשים רבים אינם יודעים כי מגיע להם החזר מס שבח בשפלה, במידה ומכרתם או רכשתם בית באזור זה, כך שברגע שיועץ המס נכנס לתמונה, הוא יסייע לכם כלקוחותיו וידאג לכל המגיע לכם מרשויות המס על  פי חוק. יש לציין כי ברגע שתהיה לכם שאלה או בקשה, אל תהססו להתייעץ עם רואה החשבונות שלכם שיסייע לכם.

 

יועצי מס מקצועיים הם נכס לכל בית עסק

אם גם לכם מגיעים החזרים ואינכם בטוחים מה הם וכיצד יש להגיש את הטפסים הנכונים, או איזה סוגים של מסמכים יש להכין מראש, פנו אל חברות המתמחות בהחזרי מס או למשרד של ייעוץ מס כמו חברת מס נטו, אשר מנובלת ע"י יועץ מס מורשה. החברה מעניקה שירותים לבעלי עסקים, חברות, עוסקים פטורים וכן, מייעצת לגבי ביטוח פנסיוני. החברה, השיגה החזרי מס לאנשים רבים שהיו מרוצים מהשירות המקצועי והיעיל של החברה.

פרטי התקשרות

בילו סנטר בנין 1 (חניה חינם)
משרד: 08-9362323
פקס: 052-8222782
נייד: 052-8222782
yaronbd1@bezeqint.net

איך להגיע

יצירת קשר