שאלון
בדיקת זכאות
החזרי מס

יועץ מס ברחובות יעניק לעסק שלכם שירותים חיוניים

אחד מהשירותים הבסיסיים של כל בית עסק או חברה, הוא התנהלות נכונה מול רשויות המס כגון: רישום העסק ברשויות המס, לשלם את הסכומים הנכונים ודיווח שוטף של התנהלות העסק. מידע זה יהיה יעל וחשוב לאורך זמן, לא רק במשמעות החוקית של עצם קיומו של העסק כי אם גם מהבחינה הרווחית. אם העסק שלכם ממוקם בעיר רחובות, מומלץ כי תשכרו את שירותיו של יועץ מס ברחובות גם מבחינת הקרבה וכן הקשרים שלו ברשויות המס בעיר זו. הכשרתם של יועצי המס, מורכבת ממספר נושאים כגון: החזרי מס, דוחות שנתיים, ייעוץ מס במקרקעין ניהול ספרי העסק וכן, ידע משפטי בתחום המיסוי.

גם שכירים רבים במשק, עושים שימוש בשירותיו של יועץ המס כגון החזרי מס לשכירים היות ושירות זה הינו בעל חשיבות רבה, כי בחירת שירותי ייעוץ מס, אינה נעשית כלאחר יד. תפקידו של יועץ המס הינו לסייע לכם להתמצא בנבכי התקנות והחוקים העדכניים במס שתוכלו להשתמש בהם לטובתכם. יועץ המס, מכיר את תחום דיני המיסים, כך שתוכלו לקבל ייעוץ מקיף וחיוני.

 

איך לבחור יועץ מס ברחובות?

היות ומדובר בשירות שהוא בעל חשיבות גדולה, יש להסתמך על המלצות של קולגות, כאשר הם מתנהלים שנים עם רואה חשבון שהוא יועץ מס ברחובות כבר שנים והם מרוצים משירותיו. יועצי המס, עשויים לעבוד במשרד גדול שתפקידו להעניק שירותים של ייעוץ מס, או שהם יועצי מס שעובדים באופן עצמאי. גם עסקים המתנהלים מהבית כגון עוסקים פטורים, הם אלה שחייבים בייעוץ מס, היות וקיימות הוצאות שנחשבות להוצאות מוכרות כגון: ארנונה, שכירות, הוצאות חשמל, אינטרנט וטלפון. אם יתקיימו שיפוצים שקשורים למשרד במנהל בבית, הוצאה זו למעשה, תיחשב כהוצאה מוכרת. יועץ המס, יוכל לומר לכם בבירור אילו החזרי מס מגיעים לכם.

אם אתם גרים ברחובות, יגיע לכם החזר מס ברחובות ברשויות מס הנמצאים בעיר זו. יועץ המס, יבקש מכם את כל האישורים והמסמכים הרלבנטיים, כך שתוכלו קבל את החזרי המס המגיעים לכם וההחזרים יגיעו ישירות לחשבון הבנק שלכם. כמו כן, יועצי המס, מתמחים בכל הקשור לביטוח הלאומי והמע"מ. כדאי כי תכינו לעצמכם את השאלות הנכונות, כאשר תיפגשו עם יועץ המס, כך שתוכלו להבין נכון את ההתנהלות שלכם מול הרשויות, מה עליכם להגיש, בכל כמה זמן ועוד.

 

יועץ מס ברחובות ע"י חברת מס נטו

ההבדל בין יועץ מס למנהל או רואה חשבון

רואה חשבון או מנהל חשבונות, יכול לייצג כל בית עסק מול רשויות המס בארץ, לחתום על הדוחות הפיננסיים ומסמכי המס. ההבדל והיתרון בין יועץ המס לרואה החשבון, הינו הידע המקיף שלו והסמכתו בתחום המיסים. כדאי לבחור במשרד הנהלת חשבונות ברחובות, המנוהלת ע"י יועצי מס. השירותים שיועץ המס מעניק הינם: עריכה והגשת דוחות מס ליחידים וחברות, עריכה והגשה של הצהרת הון מדי שנה, טיפול שוטף מול רשויות הס, תכנוני מס, ייעוץ להרחבת בית העסק ועוד.

יועצי המס יסייעו לכם גם אם מגיע לכם החזר מס שבח בשפלה במידה ורכשתם או מכרתם בית באזור זה. ייתכן ומגיעים לכם הטבות, נקודות זיכוי והחזרים שונים ולכן, יועץ המס הוא זה שבקיא בנושאים אלה. כדאי כי תתייעצו לגבי הניירת שעליכם להביא ליועץ המס, כך שכאשר שתיפגשו עמו במשרד, הוא יוכל לדעת על פי הניירת ומול המחשב המחובר למס הכנסה, אם אכן מגיעה לגם הטבה או החזרים כלשהם.

לאחרונה אנו שומעים על החזרי מס המגיעים לנו מסיבות שונות, כגון החזר מס לליקויי למידה ולכן יש למלא טופס מיוחד של מס הכנסה, כאשר אתם מצרפים אישורים לגבי הילד אשר הוכר באמצעות רופא נוירולוג שהכיר בליקוי שעל פי ההגדרה שלו הוריו יקבלו החזר על פי שתי נקודות זיכוי בשנה. כדאי כי תיפנו לחברה המתמחה בהחזרי מס, כאשר רק אם אתם תהיו זכאים, תוכלו לשלם לחברה על שירותיה.

חברת מס נטו הינה חברה מוכרת וידועה ברחובות, המעניקה שירותי ייעוץ מס, הנהלת חשבונות וראיית חשבון לעסקים, חברות ושכירים. מנהל החברה, הינו יועץ מס מורשה העוסק שנים בתחומים מגוונים בנושאי המיסוי וניהול נכון של בית העסק וכן בביטוח ויעוץ פנסיוני.

פרטי התקשרות

בילו סנטר בנין 1 (חניה חינם)
משרד: 08-9362323
פקס: 052-8222782
נייד: 052-8222782
yaronbd1@bezeqint.net

איך להגיע

יצירת קשר